Підкатний домкрат, 2.5 т, із запобіжником, у пластиковому кейсі
Пластиковий кейс для зручного транспортування домкрату.
У конструкції домкрата передбачено додатковий страхувальний палець.
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущене положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вантажопідйомність | 2.5 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 387 мм |
| Висота підхоплення | 133 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴



