Вантажопідіймальність:2 т
Висота в складеному стані:125 мм
Максимальна висота підйому: 310 мм
Вага:6,04 кг
Колір: фарбований
Паковання: картонна коробка
Підкотний домкрат незамінний у разі потреби ремонту автомобілів із низьким дорожнім просвітом. Наявність коліщаток забезпечує мобільність домкрата, що підвищує швидкість виконання ремонтних і діагностичних робіт. Довгий приводний важіль із прогумованим захватом дає змогу працювати з домкратом стоячи на весь зріст, а завдяки зручній пластиковій ручці домкрат можна переносити, не катаючи по підлозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 310 мм |
| Висота підхоплення | 125 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴




