Вантажопідйомність: 4 т
Висота у складеному стані:185 мм
Максимальна висота підйому: 350 мм
Кількість штоків:1
Вага:3,86 кг
Колір: червоний
Упаковка: пластиковий кейс
Гідравлічний домкрат дозволяє піднімати автомобіль із мінімальними зусиллями. Вертикальне виконання пляшкового домкрата робить його компактним. Широка опорна поверхня забезпечує хорошу стійкість та захист від бокового ковзання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 350 мм |
| Висота підхоплення | 185 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴



