Вантажопідіймальність:2 т
Висота в складеному стані: 120 мм
Максимальна висота підіймання: 330 мм
Вага: 8,6 кг
Колір: фарбований
Паковання: картонна коробка
Підкотний домкрат незамінний у разі потреби ремонту автомобілів із низьким дорожнім просвітом. Наявність коліщаток забезпечує мобільність домкрата, що підвищує швидкість виконання ремонтних і діагностичних робіт. Довгий приводний важіль із прогумованим захоплювачем дає змогу працювати з домкратом стоячи на весь зріст, а завдяки зручній пластиковій ручці домкрат можна переносити, не катаючи по підлозі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 330 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 8.595 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴




