Вантажопідіймальність: 5 т
Висота в складеному стані:195 мм
Максимальна висота підйому: 380 мм
Кількість штоків: 1
Вага: 3,2 кг
Колір: фарбований
Паковання: картонна коробка
Гідравлічний домкрат дає змогу піднімати автомобіль із мінімальними зусиллями. Вертикальне виготовлення пляшкового домкрата робить його компактним. Широка опорна поверхня забезпечує гарну стійкість і захист від бокового ковзання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 5000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 380 мм |
| Висота підхоплення | 195 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴










