Пневмогідравлічний підкатний домкрат, 40/20 т
Вантажність … 40 т/20 т
Висота підхоплення ... 210 мм
Висота підіймання ... 400 мм
Хід штока, 40 т ... 100 мм
Хід штока, 20 т ... 90 мм
Додаткові насадки ... 75 мм і 45 мм Тиск
повітря … 0.6-1 … 32 МПа Габаритні розміри ... 860 мм×350 мм×310 мм Вага брутто ... 64 кг Вага нетто ... 61 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 210 мм |
| Власна вага | 35 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 500 ₴







