Вантажопідйомність... 2.5 т
Висота підхвату... 140 мм
Висота підйому... 385 мм
Вага… 12 кг
Пластиковий кейс для зручного транспортування домкрату.
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущене положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 2500 кг |
| Висота підйому | 385 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 160 ₴




