Переваги щодо гідравлічних домкратів:
- підвищена надійність (немає сальників, які мають властивості пересихати і немає прив'язки до якості олії)
- служать не тільки для підняття та опускання вантажу, але можуть і утримувати вантаж тривалий час
- можуть працювати у будь-якому положенні як у горизонтальному так і у вертикальному
- не вимагають обслуговування
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Дорожная карта |
| Грузоподъемность | 5000 кг |
| Принцип действия автомобильного домкрата | Винтовой |
| Высота подъема | 380 мм |
| Высота подхвата | 250 мм |
| Домкрат подкатной | Нет |
| Собственный вес | 4.35 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴




