Вантажність … 2 т
Висота підхоплення ... 210 мм
Висота підіймання ... 485 мм
Матеріал корпусу ... сталь
Материал седла ... гума
Головними перевагами механічних домкратів проти гідравлічних є їхня велика надійність і можливість використання як у вертикальному, так і горизонтальному положеннях.
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущеному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Висота підйому | 485 мм |
| Висота підхоплення | 210 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії автомобільного домкрата | механічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴





