Вантажність … 50 т
Висота підхоплення ... 285 мм
Висота підіймання ... 435 мм
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущеному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 50000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 435 мм |
| Висота підхоплення | 285 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 060 ₴





