Вантажність … 16 т
Висота підхоплення ... 230 мм
Висота підіймання ... 435 мм
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущеному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 16000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 435 мм |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 780 ₴



