Гідравлічний домкрат, 2.0 т
Вантажність … 2 т
Висота підхоплення ... 180 мм
Висота підіймання ... 356 мм
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущеному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 356 мм |
| Висота підхоплення | 180 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 2.23 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴




