Вантажність … 2.3 т
Висота підхоплення ... 140 мм
Висота підіймання ... 390 мм
Вага ... 11 кг
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущеному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 2300 кг |
| Висота підйому | 390 мм |
| Висота підхоплення | 140 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 11 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴





