Безперервна потужність: 1500 Вт
Пікова потужність: 3000 Вт
Вхідна напруга: DC 12 В
Вихідна напруга: AC220V*2
Форма хвилі: модифікована форма синусоїди, подвійний цифровий дисплей, 1 порт USB
Розмір: 29*18,9*8,9 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Допустима пікова потужність | 3000 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Сонячна батарея | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 450 ₴



