Вантажопідіймальність:20 т
Висота в складеному стані:245 мм
Максимальна висота підйому: 455 мм
Кількість штоків: 1
Вага: 10 кг
Цвет:серый
Паковання: картонна коробка
Гідравлічний домкрат дає змогу піднімати автомобіль із мінімальними зусиллями. Вертикальне виготовлення пляшкового домкрата робить його компактним. Широка опорна поверхня забезпечує гарну стійкість і захист від бокового ковзання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Висота підйому | 455 мм |
| Висота підхоплення | 245 мм |
| Власна вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴





