Вантажопідіймальність: 4 т
Висота в складеному стані: 185 мм
Максимальна висота підйому: 350 мм
Кількість штоків: 1
Вага: 3,8 кг
Колір: фарбований
Паковання: картонна коробка
Гідравлічний домкрат дає змогу піднімати автомобіль із мінімальними зусиллями. Вертикальне виготовлення пляшкового домкрата робить його компактним. Широка опорна поверхня забезпечує гарну стійкість і захист від бокового ковзання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 350 мм |
| Висота підхоплення | 185 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴




