Вантажопідіймальність:20 т
Висота в складеному стані:230 мм
Максимальна висота підйому:430 мм
Кількість штоків: 1
Вага: 8,3 кг
Колір: фарбований
Паковання: картонна коробка
Гідравлічний домкрат дає змогу піднімати автомобіль із мінімальними зусиллями. Вертикальне виготовлення пляшкового домкрата робить його компактним. Широка опорна поверхня забезпечує гарну стійкість і захист від бокового ковзання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 430 мм |
| Висота підхоплення | 230 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴




