Домкрат підкатний, 3т, H=130/490 30 кг < ДК >
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 490 мм |
| Висота підхоплення | 130 мм |
| Домкрат підкатний | Так |
| Власна вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 750 ₴







