Гідравлічний домкрат, 2.0 т
Вантажопідйомність … 2 т
Висота підхвату … 180 мм
Висота підйому … 356 мм
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущене положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 356 мм |
| Висота підхоплення | 180 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 7.58 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575 ₴



