Гідравлічний домкрат, 4.0 т
Вантажопідйомність... 4 т
Висота підйому... 380 мм
Висота підхвату... 195 мм
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущене положення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 380 мм |
| Висота підхоплення | 195 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 3.05 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775 ₴



