Вантажність … 6 т
Висота підхоплення ... 215 мм
Висота підіймання ... 400 мм
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущеному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Висота підйому | 400 мм |
| Висота підхоплення | 215 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 4.12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴




