Гідравлічний домкрат, 20 т
Вантажність … 20 т
Висота підхоплення ... 245 мм
Висота підіймання ... 455 мм
Для забезпечення надійної роботи домкрата періодично змащуйте його рухомі частини та висувний подовжувальний гвинт. Коли домкрат не використовується, тримайте поршень, насос і висувний подовжувальний гвинт повністю опущеному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Висота підйому | 455 мм |
| Висота підхоплення | 245 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴



