Тип ключа: двобічний (I-подібний), з воротком
Розмір головок:32 мм, 33 мм
Довжина ключа:395 мм
Призначений для зняття та встановлення коліс автомобіля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Розмір min | 32 мм |
| Розмір max | 33 мм |
| Довжина інструменту | 395 мм |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ключа | балонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴




