Діаметр стрижня ... 25 мм
Розміри головок … 30×32
Довжина: ... 420 мм
Хромований балонний ключ для вантажівок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Armer |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Розмір min | 30 мм |
| Розмір max | 32 мм |
| Довжина інструменту | 420 мм |
| Вага | 1.892 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ключа | балонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴



