Вантажопідйомність:
16 т
Висота у складеному стані:
320 мм
Максимальна висота підйому:
500 мм
Вага:
10,3 кг
Колір:
червоний
Упаковка:
картонна коробка
Механічний гвинтовий домкрат позбавлений недоліків, властивих гідравлічним домкратам - у ньому немає проблем із ущільненнями і може використовуватися як і вертикальному, і у горизонтальному положеннях. Висока надійність, ефективність, невибагливість в обслуговуванні роблять цей домкрат незамінним бортовим інструментом при частій їзді бездоріжжям.
16 т
Висота у складеному стані:
320 мм
Максимальна висота підйому:
500 мм
Вага:
10,3 кг
Колір:
червоний
Упаковка:
картонна коробка
Механічний гвинтовий домкрат позбавлений недоліків, властивих гідравлічним домкратам - у ньому немає проблем із ущільненнями і може використовуватися як і вертикальному, і у горизонтальному положеннях. Висока надійність, ефективність, невибагливість в обслуговуванні роблять цей домкрат незамінним бортовим інструментом при частій їзді бездоріжжям.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Вантажопідйомність | 16000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 500 мм |
| Висота підхоплення | 320 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 10.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴






