Переваги щодо гідравлічних домкратів:
- підвищена надійність (немає сальників, які мають властивості пересихати і немає прив'язки до якості олії)
- служать не тільки для підняття та опускання вантажу, але можуть і утримувати вантаж тривалий час
- можуть працювати у будь-якому положенні як у горизонтальному так і у вертикальному
- не вимагають обслуговування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Вантажопідйомність | 2000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Висота підйому | 505 мм |
| Висота підхоплення | 325 мм |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Власна вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴



